aktualizowane 14:33, 18 May 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

W blasku fleszy

Wielkanoc tylko dla rodziny

Aktor nigdy nie pracuje w święta wielkanocne. Jest to dla niego czas odpoczynku i wyciszenia. Wyłącza wówczas telefon, nie gra w teatrze, nie uczestniczy w próbach do spektakli.

Fani wspierają Bastiego

Fani wykazali swoje poparcie dla Bastiego, któremu YouTube masowo zablokował reklamy przy utworach. Stworzyli wydarzenie „Polacy słuchają Bastiego – STOP cenzurze”.

Bautroczyk pokazał (anty)klasę

Na profilu na Facebooku Piotr Bautroczyk obraził kobiety z Rządu Beaty Szydło. Internauci nie pozostali dłużni. Dziwne, że nic nie napisał o małżonce byłego Prezydenta Komorowskiego. Czyżby uwiodła go zwiewnością i urodą?

YouTube nie lubi wolnego słowa?

Portal YouTube szykanuje Bastiego, jednego z najbardziej znanych patriotycznych raperów w Polsce? Zablokował jego utworom możliwość zarabiania na reklamach. W rewanżu fani chcą rozsyłać linki do piosenek artysty znajomym i apelować, aby słuchali codziennie jednej z nich. W ten sposób mają zamiar podbić oglądalność i zapytać, czy nadal są one nieodpowiednie do umieszczania reklam? 

Jacek Łągwa stracił mieszkanie

W Sądzie Rejonowym dla Łodzi Widzewa odbyła się licytacja apartamentu Jacka Łągwy. Muzyk został zlicytowany za długi. Mieszkanie wylicytował mieszkaniec Pabianic. Za niespełna 958 tysięcy złotych.

Orkiestra w rytmie disco: Mix Dance

Takich koncertów jeszcze w Polsce nie było. Gwiazdy muzyki disco-polo zagrają swoje przeboje w towarzystwie orkiestry symfonicznej pod batutą Piotra Piątkowskiego. Tej samej, z którą z okazji swojego 25-lecia występowała grupa Ich Troje.

Walter Chełstowski oszalał?

Walter Chełstowski zamieścił na swoim Facebooku zadziwiające wpisy. Zastanawia się w nich, czy nastąpią prowokacje, zamachy, dzięki którym będzie można wprowadzić stan wyjątkowy?