aktualizowane 4:23, 14 Jul 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Paulina Porwoł z niewielkiej Czernicy w gminie Gaszowice zostanie perłą Afryki? Już w maju weźmie udział w elitarnym konkursie piękności w Gambii.

 Polka zaprezentuje się na międzynarodowym konkursie Miss World Tourism Supermodel 2024. Obok niej wystąpią piękności z tak egzotycznych miejsc, jak Brazylia, Rwanda, Malawi, Nikaragua, Burundi, Namibii, Kongo, Etiopii, Wybrzeża Kości Słoniowej. Kreację dla naszej reprezentantki przygotował Piotr Ciepał z Częstochowy.

Udział w konkursie to przygoda życia

 
Miss World Tourism Supermodel po raz pierwszy odbył się w Zambii w 2017 roku pod nazwą Global Tourism Supermodel. Zapraszane są na niego najpiękniejsze modelki z całego świata, ale również z Afryki. Ma na celu pokazania piękna tej części globu. Kultury i poszczególnych zakątków.

Uczestniczki zwiedzą stolicę Gambii Bandżulu. Na gali zaprezentują się w kostiumach kąpielowych i sukniach wieczorowych. Wydarzenie sponsorowane jest przez rząd Gambii. (z)

Foto: Facebook/ World Tourism Supermodel, Facebook Pauliny Porwoł

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy? Dołącz do naszej nowej grupy. Przesyłaj własne treści, jeśli znalazłeś gdzieś ciekawą informację: Wiadomości z Polski, świata, rozrywka, wywiady

Reklama: