aktualizowane 4:23, 14 Jul 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Świat

Zamachowi w Pensylwanii można było zapobiec?

Donald Trump został ranny podczas wiecu wyborczego w Pensylwanii. Zamachowiec, który do niego strzelał został zabity. Nie żyje jedna osoba, która stała za byłym prezydentem USA. Dwie kolejne zostały poważnie ranne.

Pozwał prokuraturę o 100 milionów dolarów

Daegun Chun domaga się zapłaty odszkodowania w wysokości 100 milionów dolarów od Prokuratory Generalnej Quebecu za bezpodstawne oskarżenie go o kierowanie grupą przestępczą, która zajmowała się handlem kobietami w celach seksualnych.

Okultyzm ich zachwycił...

Irlandczycy rozpłynęli się w zachwytach po tym, jak piosenkarka z ich kraju awansowała do finałowego koncertu tegorocznej Eurowizji. Oczarowały ich zarówno forma, jak i przekaz utworu. Nie przeszkadzało, że ich reprezentanci nie mieli flagi narodowej.

Pokazali pałac Putina. Co za przepych!

W przeddzień zaprzysiężenia prezydenta Rosji osoby z otoczenia Aleksieja Nawalnego z Fundacji Antykorupcyjnej opublikowały film z pałacu Władimira Putina. Wnętrza zapierają dech w piersiach. Zobaczcie sami. [FILM]

Zabił 76 kotów. Posiedzi...

Sąd Rejonowy w Changwon (Korea Południowa) skazał na karę 14 miesięcy więzienia dwudziestolatka, który zabił 76 kotów.

Z łona martwej matki uratowano dziecko

Z łona martwej kobiety, która zginęła w Strefie Gazy uratowana została dziewczynka. Przyszła na świat w szpitalu polowym, który w rejonie walk uruchomiły Zjednoczone Emiraty Arabskie. Jest w inkubatorze. Cała i zdrowa.