aktualizowane 4:23, 14 Jul 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

W wieku 59 lat zmarł Dariusz Gnatowski. W naszej pamięci pozostanie kolorowy, wesoły, wyjątkowy. Na prywatnych zdjęciach uwiecznił go nasz fotoreporter.

Śmierć aktora nastąpiła z powodu nagłej, ciężkiej niewydolności oddechowej oraz zapalenia płuc. Od lat cierpiał na cukrzycę. Był moment, kiedy nie mógł nawet chodzić. Poruszał się na wózku. Udało mu się jednak wygrać ze słabością, wyszczuplał kilkanaście kilogramów. Wydawało się, że wychodzi na prostą. Informacja o Jego śmierci przyszła niespodziewanie. Lekarze ze szpitala, do którego trafił długo walczyli o Jego życie. Niestety reanimacja nie przyniosła skutku.

Darek pozostanie dla nas na zawsze, jako człowiek życzliwy, który nikomu nie odmawiał pomocy. Nietuzinkowy, zawsze skory do żartów. Ojciec, mąż, miłośnik Krakowa, który znał najbardziej tajemnicze zakamarki miasta, chociaż ostatnie dziesięć lat spędził na wsi. Kilka razy mówił, że chciałby oprowadzać wycieczki po Krakowie.

Takim Go zapamiętamy...

Z żoną Anną przeżył 30 lat. Poznali się na wernisażu w teatrze STU. Małżeństwem zostali w 1990 roku.

Kochał i umiał gotować. Był w tym lepszy od żony, z zawodu przedszkolanki.

Córka Julka nie poszła w ślady ojca. Jako dziecko wykazywała talent taneczny i muzyczny. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Jagielońskim, na kierunku historyczno-kulturowym. Jej pasją jest fotografia.

Aktor miał zawsze dystans do siebie.

Fot. Zbigniew Heliński

 

Reklamy:

Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cywilnebiurosledcze.pl

***********

Obrazy akrylowe na płótnie. Bez ramy. Malowanie obrazów na zamówienie, również ze zdjęć. Cena do 500zł. Na hasło: Superfakty.pl rabat 10%. Kontakt: 514-025-588. Możliwa wysyłka.

https://www.facebook.com/MalgorzataJasmin/?modal=admin_todo_tour&notif_id=1602774468979142&notif_t=page_invite&ref=notif

***********

Pod informacjami może zostać opublikowana i Twoja reklama. Płacisz raz, reklama wyświetlana jest zawsze. Tekst reklamowy umieszczony pod pięcioma informacjami w wybranym dziale to tylko 60zł brutto. Zainteresowany? Zadzwoń: 690-689-606.