aktualizowane 22:32, 20 Jun 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

23 października o godz. 12:00 rusza sprzedaż biletów na wystawę Van Gogh Alive – The Experience. Najwygodniej kupić je za pośrednictwem strony: www.vangoghalive.pl.

Van Gogh Alive to wydarzenie bez precedensu. Dziesiątki tysięcy osób było nim zainteresowanych na długo przed oficjalnym otwarciem wystawy, które nastąpi 14 listopada. To multimedialna uczta w otoczeniu dzieł Vincenta Van Gogha. Na okoliczność jej otwarcia przygotowane zostały wnętrza Centrum Wystawowego przy Stadionie Narodowym w Warszawie.

- "Ponad 3 tysiące dzieł mistrza wyświetlanych w formie wielkoformatowych, tętniących kolorami obrazów. Każda powierzchnia galerii – ściany, kolumny, sufit, a nawet podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości mistrza. Poruszająca gra świateł i kolorów, intensywna paleta barw, nietypowe pociągnięcia pędzla czy charakterystyczna faktura obrazów oglądane z bliska oraz towarzysząca, nastrojowa muzyka pozwolą lepiej docenić kunsztowny styl malarski Van Gogha i razem z nim przenieść się do Holandii, Paryża, Arles, Saint-Rémy de Provence oraz Auvers-sur-Oise, gdzie powstały jego największe arcydzieła" – czytamy na stronie promującej wydarzenie.

Wystawa odniosła ogromne sukcesy w Berlinie, Szanghaju, Petersburgu, Florencji i Singapurze. W Warszawie będzie można wniknąć w nią do 14 lutego 2016 roku. Bilety będą do nabycia również w kasach przed wejściem w cenie już od 25 zł. (z)

Tak to będzie wyglądało: https://www.youtube.com/watch?v=ThOA4NStrHM

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledczewww.cbś.com.pl – Nagłośnienie nieprawidłowości, śledztwa dziennikarskie, poszukiwanie osób zaginionych, pomoc w uzyskaniu kontaktów z dzieckiem, pomoc kiedy padłeś ofiarą przestępstwa. Zapoznajcie się z ofertą. Takiego połączenia jeszcze nie było! Najlepsi do Waszej dyspozycji.


Bezpłatne liceum i gimnazjum dla dzieci z autyzmem w Aleksandrowie Łódzkim - nauka indywidualna z nauczycielem, bezpłatna rehabilitacja, opieka lekarska i pedagogiczna. Codzienny transport do i ze szkoły. Nauka na odległość za pośrednictwem komunikatora Skype, tel. 602-331-606 i (42) 276-55-88.