aktualizowane 4:23, 14 Jul 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

To będzie najprawdopodobniej najbardziej mroczna impreza w Polsce. W Zabrzu Halloween zorganizowany zostanie pod ziemią, w kopalni Guido.

Impreza odbędzie się po raz drugi. W ubiegłym roku cieszyła się dużą popularnością, dlatego organizatorzy postanowili ją powtórzyć. Zapowiadają, że będzie jeszcze straszniej.

Podczas Halloween w kopalni wystąpią zespoły rockowe. Na największej sali odbędzie się dyskoteka. Serwowane mają być krwawe drinki i piekielne jedzenie. Zjazdy pod ziemię możliwe będą w godzinach 19:30-22:30. (z)

Fot. Łukasz Zawada

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledczewww.cbś.com.pl – Nagłośnienie nieprawidłowości, śledztwa dziennikarskie, poszukiwanie osób zaginionych, pomoc w uzyskaniu kontaktów z dzieckiem, pomoc kiedy padłeś ofiarą przestępstwa. Zapoznajcie się z ofertą. Takiego połączenia jeszcze nie było! Najlepsi do Waszej dyspozycji.


Bezpłatne liceum i gimnazjum dla dzieci z autyzmem w Aleksandrowie Łódzkim - nauka indywidualna z nauczycielem, bezpłatna rehabilitacja, opieka lekarska i pedagogiczna. Codzienny transport do i ze szkoły. Nauka na odległość za pośrednictwem komunikatora Skype, tel. 602-331-606 i (42) 276-55-88.