aktualizowane 4:23, 14 Jul 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Rozpoczęła się kampania „Ja mogę” portalu sukcespisanyszminka.pl. W akcji może wziąć udział każda kobieta, która zdecyduje, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwej.

Akcja przekazuje pozytywną energię wszystkim paniom. Zapewnia je, że mogą więcej niż myślą, że mogą.

- "Nie warto bać się oceny innych. Najwyższy czas uwierzyć w siebie. Nie należy tracić motywacji nawet, kiedy napotykamy przeciwności losu. Najważniejsze, żeby wyciągnąć naukę z naszych błędów i negatywnych doświadczeń. To właśnie ta nauka jest źródłem sukcesu.” – mówi Olga Kozierowska inicjatorka akcji.

Aby wziąć udział w akcji i jednocześnie konkursie wystarczy napisać na kartce: „NIE MOGĘ” drukowanymi literami. Zamanifestować słowem, gestem, że właśnie mogę. Pozbyć się słowa „nie” w napisie. Nagrać inscenizację i wrzucić ją na Facebook akcji lub Instagram i koniecznie oznaczyć hashtagiem #JAmogę.

Ja Mogę na Facebooku: https://www.facebook.com/sukces.pisany.szminka?fref=ts

Akcja spodobała się właścicielowi Cywilnego Biura Śledczego, który zadeklarował, że każda z pań, która bierze udział w akcji, czyli umieściła film w internecie, ma problem otrzyma nieodpłatną wskazówkę, poradę, jak może poradzić sobie ze swoimi problemami. I w miarę możliwości niekomercyjnego działania potrzebną pomoc. Wystarczy, że opisze sprawę na maila: biuro@fabrykainformacji a w tytule wiadomości umieści słowa: "ja mogę". (z)

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledczewww.cbś.com.pl – Nagłośnienie nieprawidłowości, śledztwa dziennikarskie, poszukiwanie osób zaginionych, pomoc w uzyskaniu kontaktów z dzieckiem, pomoc kiedy padłeś ofiarą przestępstwa. Zapoznajcie się z ofertą. Takiego połączenia jeszcze nie było! Najlepsi do Waszej dyspozycji.


Bezpłatne liceum i gimnazjum dla dzieci z autyzmem w Aleksandrowie Łódzkim - nauka indywidualna z nauczycielem, bezpłatna rehabilitacja, opieka lekarska i pedagogiczna. Codzienny transport do i ze szkoły. Nauka na odległość za pośrednictwem komunikatora Skype, tel. 602-331-606 i (42) 276-55-88.