aktualizowane 4:23, 14 Jul 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Nadchodzi czas "bogów", którzy stworzą nowy, lepszy świat? „Bogowie” już tego nie ukrywają. Po to potrzebny jest koronawirus?

Nie było jeszcze w dziejach świata, poza stworzeniem, tak ważnej decyzji, jak obecne wybory w Stanach Zjednoczonych. Jeśli wygra Biden, nic już nie będzie stało na przeszkodzie, aby wprowadzić tzw. wielki reset. Świat zmieni się tak, jak nigdy, od początku istnienia. Zlikwidowany zostanie kapitalizm, cały system, jaki znamy. Wprowadzony "nowy", "lepszy", "wspanialszy świat". Bez biedy, nierówności, ekologiczny, sprawiedliwy. Czy również bez gotówki? Nadchodzący wielkimi krokami całkowity przełom nazywany jest zrównoważonym rozwojem.

Wielki reset, zrównoważony rozwój popierają wielcy tego świata, ONZ, papież Franciszek. Program już jest przedstawiony, wystarczy zapoznać się z założeniami ostatniego, oraz planowanego Forum Ekonomicznego w Davos. Aby został zrealizowany brakuje tylko ostatniego gracza, czyli prezydenta USA. Jeśli zwycięży Trump, który zmian nie chce, możliwe, że czekają nas prowokowane zamieszki. Tak bowiem przewidziano w założeniach wielkiego resetu, albo on, albo niepokoje spowodowane biedą i nierównościami społecznymi, co już zresztą ma miejsce w USA.

Brzmi, jak sen wariata, fantastyka naukowa? To wpiszcie w wyszukiwarkę zwrot: "Great reset, Davos 2021". Tylko nie po polsku bo nasze media raczej o tym milczą. I po to potrzebny jest koronawirus? Aby gospodarki padły, a rewolucja mogła zostać przeprowadzona?

Wirus niestety istnieje, nie lekceważcie go. Ale bez przesady, nie możemy zwariować i dać przywalić się lękiem. Po prostu musimy ten "ciekawy" czas przetrwać. Bądźmy silni Kochani. Najgorsze, to stracić ducha i wiarę.

Na marginesie, czegoś Wam ta "równość" wielkiego resetu nie przypomina? Po to toczyła się walka z komuną, żeby świat zatoczył koło?

Zbigniew Heliński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fot. Word Economic Forum

Przeczytaj również: Testy do wykrywania SARS-CoV-2 zawyżają dane?

 

Reklamy:

Spotkało Cię coś złego? Padłeś ofiarą przestępstwa? Wydaje Ci się, że Policja nieprawidłowo bada Twoją sprawę lub sędzia jest stronniczy? Ktoś nie chce zapłacić za Twoją pracę, towar, usługę? Chcesz nagłośnić nieprawidłowości w swojej sprawie? Zgłoś się. Cywilne Biuro Śledcze - prasowe biuro śledcze jest do Twojej dyspozycji. Praca dziennikarza śledczego to doskonałe uzupełnienie wysiłków Twojego mecenasa. Zajmujemy się również trudnymi sprawami kryminalnymi i gospodarczymi. www.cywilnebiurosledcze.pl

***********

Obrazy akrylowe na płótnie. Bez ramy. Malowanie obrazów na zamówienie, również ze zdjęć. Cena do 500zł. Na hasło: Superfakty.pl rabat 10%. Kontakt: 514-025-588. Możliwa wysyłka.

https://www.facebook.com/MalgorzataJasmin/?modal=admin_todo_tour&notif_id=1602774468979142&notif_t=page_invite&ref=notif

************

Pod informacjami może zostać opublikowana i Twoja reklama. Płacisz raz, reklama wyświetlana jest zawsze. Tekst reklamowy umieszczony pod pięcioma informacjami w wybranym dziale to tylko 60zł brutto. Zainteresowany? Zadzwoń: 690-689-606.