aktualizowane 4:23, 14 Jul 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

W przeddzień zaprzysiężenia prezydenta Rosji osoby z otoczenia Aleksieja Nawalnego z Fundacji Antykorupcyjnej opublikowały film z pałacu Władimira Putina. Wnętrza zapierają dech w piersiach. Zobaczcie sami. [FILM]

Film nagrany został ukrytą kamerą. Jego autor nie jest znany. Fundacja twierdzi enigmatycznie, że został przez nią „pozyskany”. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin od umieszczenia go w sieci materiał obejrzało ponad trzy miliony osób.

W pałacu znajdują się kryształowe żyrandole, obrazy, tron, sala koncertowa, sypialnie, gabinet do masażu, siłownia, basen i osobista kaplica. Są pokoje gościnne, salony i gabinety do pracy.

Zadziwia różnorodność form. Jedne pomieszczenia urządzone są nowocześnie. W innych przenosimy się do antycznej Persji lub do Rzymu.

Pałac to tylko część kompleksu. Na terenie znajdują się przejścia podziemne, a nawet schron. Film został nakręcony, gdy posiadłość była remontowana.

Komentarze pod filmem nie pozostawiają złudzeń, jak ludzie oceniają pokazany przepych.

 - „Panie, czy to nie wstyd żyć w takim luksusie, kiedy nie ma i nie będzie pieniędzy na leczenie chorych dzieci, emerytury dla starszych, lekarstwa, oświatę i wiele więcej” - pisze jeden z internautów.

 - „Kiedyś zamiast tego budynku powstanie muzeum korupcji” - wtóruje mu GarryJoker

 - „Nasi biedni starzy ludzie szperają po wysypiskach śmieci, ale ci mieszkają w pałacach. Haniebne” - dodaje darl3136

 - „Zrujnował setki tysięcy istnień ludzkich... i modli się do ikon... Boże, jakie to chore” - podsumowuje CONANua.

Opracował: Zbigniew Heliński

Foto: YouTube/Алексей Навальный

Chcesz wiedzieć, o czym piszemy? Dołącz do naszej nowej grupy. Przesyłaj własne treści, jeśli znalazłeś gdzieś ciekawą informację: Wiadomości, informacje, newsy, niezależne dziennikarstwo

Reklama: