aktualizowane 2:18, 19 Sep 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Izabela S. i Jarosław W. przez trzy lata mieli gwałcić swoje dzieci. Maluchy w wieku 2, 3 i 5 lat! Oddawali je do gwałtów znajomym. Sędzia wyłączył jawność rozprawy.

Izabela S. ma 40 lat, Jarosław W. 38. Do gwałtów miało dochodzić w latach 2013-2016. W czasie, gdy dzieci przebywały pod opieką rodziców nikt nie zauważył ich tragedii. Maluchy zostały odebrane, ale nie z powodu ich męczarni, ale dlatego, że rodzice nie dawali sobie rady z ich wychowaniem. Dzieci umieszczono w rodzinie zastępczej i dopiero ta zawiadomiła, że musiało dziać się coś strasznego.

W toku śledztwa ustalono, że same gwałty dokonywane na dzieciach przez rodziców to jeszcze nie wszystko. Zwyrodnialcy organizować mieli imprezy i oddawać maluchy innym zboczeńcom. Ci usłyszeli już wyroki od 12 do 13 lat więzienia.

Ze względu na dobro pokrzywdzonych dzieci sędzia zdecydował, że rozprawa toczyć się będzie za zamkniętymi drzwiami.

Zbigniew Heliński

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej.