aktualizowane 20:14, 18 Jun 2018

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

W obecnej sytuacji, gdy po wecie Prezydenta i jego wolcie protesty opozycji nie ustają najważniejsze są zachowanie spokoju i jedność prawicy.

Opozycja protestując mimo weta Prezydenta udowadnia, że nie chodzi jej o sądy. Chodzi o władzę. Jeśli miałaby ją przejąć dzięki walkom ulicznym wywoła walki uliczne. Dlatego tak ważne są spokojne, ale również twarde, konsekwentne i zdecydowane działania Rządu. Nic się nie stało Polacy, nic się nie stało. Nie dajmy się wciągnąć w te gierki. Panie Prezydencie, to również do Pana. Gdzie dwóch się bije tam przeciwnik korzysta. Róbmy swoje. Kraj rozwija się gospodarczo, jesteśmy w miarę niezależni (o ile można być niezależnym w Unii). To się nie podoba. Nie można jednak ulegać nie swoim emocjom.

Jak na dłoni widać, że realizowany jest plan, który w sieci opublikował Bartosz Kramek i który o dziwo nadal jest widoczny w sieci. To konkretne działania, które doprowadzić mają do rewolucji, puczu, zmiany władzy. Najpierw protest, potem prowokacja przed domem Jarosława Kaczyńskiego, następnie podzielenie prawicy i Prawa i Sprawiedliwości. Czy służby dbające o bezpieczeństwo wewnętrzne ignorują zagrożenie? Każdy może czuć się bezkarny? Dlaczego ten plan jest jeszcze publikowany i dostępny dla każdego? (Z)