aktualizowane 4:23, 14 Jul 2024

Wiesz o czymś ciekawym? Napisz do nas e-mail: info@superfakty.pl

Obywatele RP organizują kolejne marsze z cyklu: „Europo. Nie odpuszczaj”. I nie wiem, czy to dzieci, beksy? A może ktoś inny?

Uśmiecham się, ale nie dlatego, że ktoś wychodzi protestować. Ma prawo. Ale tego płaczu do obcych mocarstw nie akceptuję. Nie jesteśmy tacy sami? Bardzo dobrze. Tak ma być! Władza bez czujnej i silnej, mądrej opozycji głupieje. Ale "Europo. Nie odpuszczaj!" Co to jest? Swoje sprawy musimy załatwiać u siebie!

Szykują się kolejne "marsze ciamajd", które nie rozumieją, że trzeba po prostu wygrać wybory, żeby rządzić? Zamiast tego biegną z płaczem i proszą o pomoc inne państwa. To już chyba kiedyś było w historii?

Jeszcze nie płaczą? Przepraszam. To może niech zaczną. Sami już nie mają siły? Mazgaje... Poczekajcie do wyborów. I wygrajcie. Na razie przegraliście. Pora się z tym pogodzić, a nie biegać, jak szturchnięte dzieciaki do silniejszego kolegi. Wstyd! Zresztą, czy silniejszego? Kwestia dyskusyjna. Na pewno na krawędzi.

Jeśli już wymyślacie marsze zróbcie je pod merytoryczną nazwą. Ta zaproponowana cofa Was do piaskownicy…

Zbigniew Heliński

 

Reklama:

Cywilne Biuro Śledcze - www.cbś.com.pl - komercyjna marka dziennikarstwa śledczego - do dyspozycji tych, którzy padli ofiarą przestępstwa, nikt nie chce słuchać ich racji, mają poczucie, że policjanci nie przykładają się do wyjaśnienia zgłoszonej sprawy, a sędziowie są stronniczy. Nagłaśniamy nieprawidłowości w mediach. Przygotowujemy o nich materiały prasowe. Prowadzimy śledztwa dziennikarskie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Uzyskujemy nowe dowody w toczących się postępowaniach i pilnujemy, aby zostały one zauważone. Obserwujemy rozprawy sądowe. Zadajemy niewygodne pytania, oczekujemy na odpowiedzi. Stajemy po stronie tych, którzy walczą o prawdę. Pomagamy w uzyskaniu przysługujących kontaktów z dziećmi. Wspieramy adwokatów. Poszukujemy osób zaginionych. Interweniujemy, gdy jakaś firma lub pracodawca nie chcą zapłacić należnego wynagrodzenia. Kiedy patrzymy na ręce rusza to, co do tej pory ruszyć nie chciało. Zgłaszajcie się zanim dochodzenia zostaną umorzone, a rozprawy prawomocnie zakończone. Wtedy jest tylko trudniej. Dzwońcie do nas, również wtedy, gdy dotknął Was problem, w którego rozwiązaniu pomóc może pies tropiący lub wyszkolony do poszukiwania zwłok.