Joomla Template

superfakty, super fakty, wiadomości, aktualności

Ile zarabiają polskie gwiazdy? Drukuj E-mail

ImageChoć polskim zarobkom daleko do standardów europejskich i amerykańskich, trzeba przyznać, że popularny polski artysta nie zarabia najgorzej. Siedmiocyfrowe kwoty na koncie wcale nie są fikcją.

 

Według speców od show-biznesu, wartość majątku Marka Kondrata to przynajmniej 4 miliony złotych, ale może dochodzić i do 20 milionów. Wszystko zależy bowiem od tego, jak aktor lokował swoje dochody. Artysta jest współwłaścicielem sieci restauracji „Prohibicja” i najdroższą polską twarzą reklamy. Szacuje się, że współpraca reklamowa z ING do 2004 roku przyniosła mu milion złotych.
Gaża za trzy części „Ekstradycji” to kwota około 120 tysięcy złotych, a rola Adasia Miauczyńskiego w „Dniu świra” - 200 tys. złotych. Do tego dochodzą tantiemy za pokazy filmów i sprzedaż kaset VHS i płyt DVD. Kondrat współpracuje również z Nissanem, obraca swoimi pieniędzmi na giełdzie, a ostatnio zainwestował w dochodowy biznes winiarski.
Nieco mniej zarabiają np. Kayah i Stachursky - ich majątki szacowane są na ok. 1,5 miliona złotych. Piosenkarze tej klasy dostają za jeden koncert 10-15 tysięcy złotych. Poza tym Kayah zarobiła na kontraktach reklamowych z firmą obuwniczą około 150 tysięcy złotych. Za prowadzenie imprezy gwiazdy sceny inkasują od 12 do 20 tysięcy złotych.
Katarzyna Skrzynecka, za jednorazowy występ w programie „Taniec z gwiazdami” dostaje ok. 10 tysięcy złotych. Aktorka wystąpiła również w reklamie produktów spożywczych - zup i pasztetów, za którą otrzymała od 100-150 tysięcy złotych.
wp.pl - kk

Zamów Newsletter

Bądź na bieżąco dzięki naszemu newsletterowi !

Wśród nowych Czytelnków losujemy nagrody-niespodzianki !

Nick

Adres email
Subskrybuj
Wypisz się
Obawiasz się wybuchu większego konfliktu światowego w związku z sytuacją na Ukrainie?
  

Ilość

odwiedzających: 7319674
SuperFakty arrow GWIAZDORSKIE NEWSY arrow Ile zarabiają polskie gwiazdy?